Для меня не важно, на чьей стороне сила;
важно то, на чьей стороне право.
Виктор Гюго

Корпоративне право

Корпоративне право - це підгалузь господарського права, сукупність юридичних норм, що регулюють правовий статус, порядок створення, реорганізації, ліквідації підприємницької діяльності, а також порядок і правила здійснення операцій з частками в статутному капіталі юридичних осіб різних організаційно-правих форм.

Маючи колосальний стаж роботи у сфері корпоративного права, порядок реєстрації бізнесу, разом з усіма його законодавчими нововведеннями й нюансами, нам відомий від «а» до «я».

Процес реєстрації бізнесу (реєстрація ТОВ, ПП та ін.) починається з вибору організаційно-правової форми, найменування, місцезнаходження, кількості учасників та розміру їх часток в статутному капіталі, переліку видів діяльності, обрання керівника, та саме головне – обрання системи оподаткування, що підходитиме для кожного індивідуального випадку.

В разі реєстрації такого суб’єкта підприємницької діяльності, як фізична особа-підприємець (ФО-П) також виникає ряд питань, які потребують професійних знань та навичок. Наприклад, місце реєстрації (особливо актуально для осіб, що зареєстровані в зоні АТО), особиста відповідальність, система оподаткування і порядок звітування.

Із задоволенням роз’яснимо Вам всі переваги і недоліки кожної організаційно-правової форми та допоможемо підібрати найоптимальніший варіант в реєстрації фізичних або юридичних осіб та систему оподаткування.

ЗАВЖДИ РАДІ ДОПОМОГТИ!